SKF LZS POGOŃ SMĘTOWO - strona nieoficjalna

• zapraszam do komentowania i wypelniania ankiet
  • Aktualności:
  • 2017-08-19 Nowy news
  • 2017-08-12 Nowy news
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Budmar Bytonia - Orzeł Radziejewo

16 kolejka

• autor: kenys92, 2017-04-10 21:08

Wspaniały comeback

Korona Rywald - Pogoń Smetowo 3-4 (3-1)!!!

W sobotnie popołudnie nasza drużyna seniorów rozegrała kolejny mecz rundy wiosennej na odnowionym stadionie w Rywaldzie (17.00).
Początek spotkania zapowiadał niezle widowisko tym bardziej że w 13min Krzysztof Muszynski otworzył wynik meczu po super akcji zespołu Pogoni. Tempo meczu było bardzo wysokie. Długo jednak nie cieszylismy się z prowadzenia bo kilka minut później po zamieszaniu w naszym polu karnym sędzia podyktowal kontrowersyjna jedenastke dla gospodarzy . Kozłowski dobrze wyczuł kierunek strzału lecz był on zbyt mocny i przymierzony w okienko naszej bramki. 1-1. Spotkanie dalej obfitowalo w ciekawe akcje obydwu drużyn ale to zawodnicy Korony wyszli na prowadzenie w ok 25min po błędzie naszej obrony. 2-1. Nastąpiła chwilowa niemoc przyjezdnej drużyny której to efektem była kolejna skutecznie wykonana "11" przez zawodnika miejscowych. 3-1. Do końca pierwszej polowy mogliśmy jeszcze zdobyć bramkę kontaktowa lecz skończyło się na mogliśmy. W przerwie było widać złość na twarzach naszych zawodnikow, która to trener wykorzystał na następne trzy kwadranse meczu.
Druga połowa do 60 min była bardzo wyrownana. Wtedy właśnie trener Pogoni postanowił wpuścić na boisko głodnego gry po kilkunastudniowej przerwie Wohlerta za K. Muszynskiego który w tym meczu dał już z siebie wszystko. To był moment po którym prawie do końca meczu w piłkę grało się na połowie Korony. Początkowo kilka nieskutecznych szarpanych akcji. Wkoncu nadeszła 76min kiedy to fantastycznym strzałem z voleya (30m.) popisał się Wohlert strzelając jedna z ładniejszych bramek tego dnia na polskich boiskach. 2-3. Szalona pogoń trwała dalej i w 86min doprowadzilismy do remisu bo bramce samobójczej, której przyczyną było świetne dosrodkowanie skrzydłowego że Smetowa. 3-3. Rywale zalamani my dalej mega ofensywnie i 2min później prowadzimy 4-3 po soczystym strzale z rzutu wolnego wykonywanego przez świetnie dysponowanego tego dnia Wohlerta. Później mieliśmy jeszcze dwie akcje bramkowe ale bramkarz gości uniemożliwił dobicie swojej drużyny.
Mecz był bardzo ciekawy w wykonaniu obydwu druzyn, ogólnie dużo się działo. Kto nie był niech żałuje. Pogoń wraz z Koroną stworzyły ponad "b" klasowe widowisko.
Naszym chłopakom należą się pochwały i szacunek za wiarę w zwycięstwo i grę "do końca". Trzeba wyróżnić również Kozłowskiego za pewną postawę i uratowanie " tyłka " w kilku sytuacjach pod naszą bramką.
Jak to mówi nasz trener J.S. " ciężka co-wtorkowa praca w drugiej połowie się odplaca " 😁.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Korona Rywałd - Pogoń Smętowo
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Brak aktywnych ankiet.

zostaw wiadomość